Dotaje 2011

• autor: z1945z, 2011-02-06 11:25

Co to jest 90 tysięcy ???

Niestety nie potwierdziły się informacje, że klub Górnik Libiąż otrzyma większą dotację od Gminy Libiąż  na sport niż w 2010 roku, kiedy to nasz klub występował w IV lidze. W tamtym roku kiedy wydatki były dużo niższe można było z ulgą przyjąć dotację na kwotę 97 tyś zł.!

Jednak , gdy grupa Tauron nie daje "wielkich pieniędzy" na piłkę nożną w Libiążu bo chyba włodarzom tego wielkiego koncernu zbytnio nie zależy na awansie piłkarzy do II ligi (chyba wolą inwestwać wyżej np. w polską koszykówkę TAURON BASKET LIGA) przynajmniej gmina jak spodziewali się kibice przekaże spory zastrzyk finansowy a tym czasem dostajemy mniej niż rok temu a przecież teraz piłkarze na niektóre "wyjazdy" jadą ponad 200 km w Polskę i wogóle wszystkie III ligowe wydatki są dużo wyższe..

Ostatnio jeden z kibiców powiedział mi "Przecież zlikwidowali straż miejską której utrzymanie kosztowało rocznie 600tyś zł!, gdyby chociaż połowa tych pieniędzy trafiła by do naszego klubu można by było patrzeć w przeszłość w bardziej kolorowych barwach".

Sponsorem artykułu jest:

2014-09-17 16:30 MKS Alwernia - Górnik Libiąż 0:3