Mecz z Wisłą II

• autor: libancrew, 2014-04-13 00:29

Górnik Libiąż – Wisła II Kraków 1:2 (0:0)

OPIS - AKTUALIZACJA

1:0 Jan Pawlak 49, 1:1 Czekaj 54, 1:2 Kamiński 67.

Sędziował: Konrad Kolak (Nowy Sącz). Żółte kartki: Pawlak – Gulczyński, Dziubas. Widzów: 400.

Górnik: Mateusz Jurek – Tomasz Baliga (67 Kacper Szczurek), Marcin Ambroziak, Radosław Górka, Szymon Wantulok – Łukasz Grabowski, Artur Szlęzak, Michał Gucik, Dawid Adamczyk – Jan Pawlak, Piotr Witoń.

Wisła II: Zając – Dziubas, Czekaj (70 Chlebowski), Bierzało (46 Kujawa), Witek – Kamiński, Burdenski, Gulczyński, Kuczak (80 Handzlik) – Kościalniak, Wójcik (60 Ferens).

Film z bramkami:

Mecz z Wisłą II był dla Górnika kolejną szansą aby zdobyć pierwsze tej wiosny zwycięstwo. Wszystko szło zgodnie z planem bo po bardzo ładnym rajdzie Dawida Adamczyka i dograniu do Jana Pawlaka prowadziliśmy zaraz po przerwie 1:0. Długo jednak nie cieszyliśmy się z prowadzenie, bo po stałym fragmencie gry z rzutu wolnego dośrodkowanie na gola tyłem do bramki zamienił gracz Wisły - Czekaj.

Później po masie błędów naszych zawodników na prowadzenie zespół z Krakowa wyprowadza ładnym strzałem Kamiński i wynikiem 1:2 kończy się ten mecz. W końcówce jeden z graczy Wisły trafił jeszcze w poprzeczkę naszej bramki a Piotr Witoń w dobrej sytuacji strzelił za lekko.

Jeśli chodzi o otoczkę meczu "podwyższonego ryzyka" to było to jedno z wielu spotkań, które odbyło się w normalnej atmosferze. Po raz kolejny tygodnik "Przełom" pokazał, że jest gazetą szukającą sensacji z byle czego. Po ich artykule klub musiał zamówić ochronę z licencją, wzmożone siły policyjne nie miały co robić zresztą wiadome to było ale.. nie dla wszystkich. Dzięki za wsparcie kibicom Beskidu Andrychów, którzy zawitali do Libiąża w liczbie 18 głów.

Co do sektora gości to klub będzie w najbliższym czasie umacniał konstrukcję bo Policji się ona nie podoba.. Płot jak płot, jest podwyższenie jednak kibice gości wejść nie mogli. Oby mniej takiego zamięszania podczas następnych meczów na stadionie w Libiążu.

W przerwie meczu trzech szczęśliwców otrzymało szaliki Górnika Libiąż (losowanie). Na kolejnych meczach również takie licytacje będą się odbywać.

Kolejny mecz już jutro (16.04.14r. godz. 17.00) na wyjeździe w Pińczowie!! W Libiążu już w sobotę (19.04.14r.) a przeciwnikiem będzie Poroniec Poronin (GODZ. 15.00) - Wielka Sobota.

18.04.15r. Górnik Libiąż - Jutrzenka Giebułtów 1:0 (0:0)