Mecz charytatywny dla dwóch dzieci

• autor: libancrew, 2014-05-12 17:08

W niedziele 18/05/14r/ od godz. 10.00 zagramy dla Oliwki Bacy i Patryka Chełczyńskiego!

Zarząd Górnika Libiąż serdecznie zaprasza na dzień charytatywny "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą 2014" -  dla Oliwii Bacy - córki naszego byłego siatkarza Artura Bacy, która urodziła się z wrodzoną wadą układu nerwowego oraz Patryka Chełczyńskiego libiąskiego bohatera, który skoczył za tonącym kolegą a sam jest sparaliżowany i porusza się na wózku elektrycznym.

Od godziny 10.00 na libiąskim stadionie będzie można "zażyć" wielu atrakcji a co najważniejsze pomóc dwójce dzieci z Libiąża, które potrzebują stałej pomocy. Wszyscy, którzy przekroczą bramy libiąskiego stadionu od godz. 10.00 kupią bilet, który w tym dniu kosztuje 5 zł i w całości idzie na dzieci. Po stadionie będzie również przemieszczać się 20 osób w specjalnych koszulkach, z zalakowanymi puszkami do zbiórki pieniędzy dla dzieci, będzie to specjalna grupa osób specjalnie przeszkolonych na tego typu imprez.

Można będzie zjeść grochówkę strażacką, kiełbaskę z grilla oraz wypić złoty trunek lub zjeść przepyszne placki. Imprezy dla najmłodszych, zespół muzyczny oraz turnieje: siatkarskie oraz juniorów szkółki piłkarskiej Górnika Libiąż to tylko niektóre atrakcje, które tego dnia będą gościć na naszym obiekcie. Będzie można nabyć koszulki klubów ekstraklasy, 1 ligi - drużyn siatkówki oraz piłkę z podpisami futsalowej reprezentacji Polski jak również postrzelać z pistoletu "Paintball" oraz pooglądać pokazy psów z różnych hodowli w tym libiąskiej. Na deser zostawiamy mecz Górnika Libiąż z Unią Tarnów w ramach rozgrywek III ligi.

Harmonogram imprezy "Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą" dnia 18.05.2014 (niedziela) na stadionie Górnika w Libiążu.

10:00 - Mecz juniorów młodszych Górnik Libiąż : Arka Babice
10:00 - Paintball
10:00 - Turniej siatkówki plażowej
12:00 - Turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
14:00 - Wystawa Psów rasowych
15:00 - Mecz Piłki Nożnej Przyjaciele Patryka : Kibice Górnika Libiąż
17:00 - III ligowy mecz piłki nożnej Górnik Libiąż : Unia Tarnów

Podczas trwania wszystkich imprez będą zbierane pieniądze do puszek, a także licytowane różne przedmioty. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitacje Patryka Chełczyńskiego oraz Oliwii Bacy.

Ponadto: Na Obiekcie Górnika Libiąż będą także przygotowane atrakcje dla najmłodszych jak dmuchane zamki, będzie można nabyć słodycze, ciepłe posiłki oraz napoje.

Liczymy na dużą pomoc libiąskiej społeczności!!

28.03.15r. Górnik Libiąż 2-0 Unia Oświęcim Juniorzy starsi