Niedzielny mecz wyjazdowy

• autor: z1945z, 2015-03-26 10:00

Agnieszka Olesiak sędzią głównym

niedzielnego meczu (godz. 14.00)

Wiślanka Grabie - Górnik Libiąż

Miło nam poinformować, że sędzią głównym niedzielnego meczu w Grabiach pomiędzy Wiślanką a Górnikiem Libiąż będzie wysłanniczka Podokręgu Piłki Nożnej Limanowa - pani Agnieszka Olesiak.

Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko tym bardziej zapraszamy kibiców na wyjazdowy mecz Górnika, który rozpocznie się w Grabiach (gmina Wieliczka - od północy graniczy z Krakowem (Nowa Huta).

Informacje o pani Agnieszce:

Zaczęła w 2002 roku jako sędzia zawodów klasy „B”, a następnie przeszła wszystkie szczeble kariery sędziowskiej awansując w 2006 roku na szczebel centralny sędziów ligi kobiet, a w 2009 roku do grona sędziów Ekstraligi kobiet, gdzie sędziuje bez przerwy do chwili obecnej.  swej dotychczasowej karierze sędziowała łącznie 620 spotkań.

- M.in. jako sędzia główny prowadziła zawody młodej ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko Biała - Widzew Łódź oraz mecze towarzyskie Limanovia - Wisła Kraków, Limanovia - Okocimski Brzesko, finał Pucharu Polski na szczeblu Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej, mecze Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej kobiet i wiele innych – przypomina Stanisław Strug, prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej.

Życzymy powodzenia oraz trafnych decyzji w niedzielnym meczu.

sparing Libiąż - Bobrek 23 07 16r.