Aktualności

Druga drużyna Górnika Libiąż

• autor: z1945z, 2015-04-19 00:10

Promyk Bolęcin - Górnik II Libiąż 6:1 (3:1)

Zespół rezerw Górnika przegrał dziś (19.04.15.r. godz. 16.00) wyjazdowy mecz i jest to porażka dotkliwa. Po 20 minutach było już 0:2. Przy tym wyniku po zagraniu piłki ręką sędzia dyktuje rzut karny dla Promyka - broni go jednak Michał Pactwa! Nie minęły dwie minuty a Górnik II Libiąż zdobywa kontaktową bramkę jest 2:1 po strzele głową Kacpra Dworniczka. Chwile potem na 3:1 wynik podwyższa napastnik gospodarzy silnym strzałem pod poprzeczkę.

Bramka na 4:1 to pomyłka sędziego. Bramkarz Górnika II Libiąż wyszedł w okolice 20 metra po czym został przelobowany. Piłkę, która zmierzała do bramki wybijał obrońca Łukasz Szyszka był przy tym ewidentnie faulowany przez zawodnika Promyka, który dobija strzał i zdobywa gola. Protestować zaczął Michał Pactwa, który "potraktował barkiem" zawodnika gospodarzy za co otrzymał drugą żółtą kartkę (pierwsza była za: "wyrzucenie piłki poza ogrodzenie po gwizdku sędziego") musiał więc opuścić boisko w 78 minucie meczu. W bramce stanął zawodnik na co dzień grający na boku obrony Marcin Wika. W 90 minucie oraz doliczonym czasie gry padają jeszcze dwie bramki i wynikiem 6:1 kończy się to spotkanie.

Sędziował: Arkadiusz Dudek (PPN Chrzanów).

Widzów: 50.

Żółte Kartki: (Górnik II) - Michał Szarota (39.min), Michał Pactwa dwie (czerwona) : (54 i 78min.), Łukasz Rusiniak (86min.)

Górnik II Libiąż: Michał Pactwa - Łukasz Szyszka, Marcin Klimek, Mateusz Dunaj (46. Jan Szczurek), Mateusz Lechojda, Kacper Dworniczek (67. Arkadiusz Wolski), Łukasz Lewarczyk, Michał Szarota, Łukasz Rusiniak, Tomasz Łysek, Wojciech Kania (78. Marcin Wika).

Data 19 kwietnia 2015 (sobota-niedziela)