Rozbili Beskid

• autor: z1945z, 2015-05-09 14:50

Górnik Libiąż (J) - Beskid Andrychów (J) 5:1 (2:0)

Juniorzy starsi Górnika Libiąż grają ostatnio bardzo dobrą piłkę. Dowodem jest kolejna wygrana z rywalem, który jest wyżej w tabeli i to 5:1.

Tym razem do meczu młodzi gracze Górnika przystąpili bez Dariusza Wilczaka i Kacpra Szczurka, którzy swój mecz zagrają dziś o 17.00 w IV lidze. Może również zagrać w nim Mateusz Domagała (dziś rozegrał w juniorach połowę meczu więc po południu może zagrać 45min. w seniorach).

Od początku zaznaczyła się przewaga Górnika. Po bramkach Mateusza Domagały i Kacpra Polichta prowadzimy do przerwy 2:0. W drugiej połowie za sprawą napastnika Górnika - Konrada Bogacza (dwie bramki) oraz obrońcy Jakuba Kity prowadzimy 5:0. W ostatniej minucie meczu Beskid strzela honorową bramkę. W tym spotkaniu nie mógł wystąpić Kamil Brania (pauza za 4 żółte kartki).

Obecnie Górnik Libiąż (J) plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli. Za tydzień w sobotę  - 16.05.15r. o godzinie 11.00 zagramy również na stadionie w Libiążu tym razem z Fablokiem Chrzanów.

Bramki dla Górnika: 1:0 Mateusz Domagała (28 min.), 2:0 Kacper Policht (31 min.), 3:0 Konrad Bogacz (57 min.), 4:0 Jakub Kita (64 min), 5:0 Konrad Bogacz (77 min.), 5:1 90+2min.

Skład Górnik Libiąż (J): Wiktor Kaniaburka (75. Grzegorz Dębski) - Paweł Rutkowski, Jakub Bochenek, Kacper Policht, Mateusz Domagała (46. Sebastian Ślósarz), Jakub Kita - Dominik Poznański (31. Bartosz Nelec), Wojciech Wojtaczka, Jakub Żegleń (65. Tomasz Kosowski), Kacper Bigaj - Konrad Bogacz.

Górnik Libiąż - Granat Skarżysko-Mamienna 1:3