10 drużyn rywalizuje w turnieju halowym

• autor: z1945z, 2016-01-21 22:03

Harmonogram mistrzostw PPN Chrzanów Seniorów

Turniej finałowy o puchar prezesa PPN Chrzanów odbędzie się na hali w Libiążu 24 stycznia 2016 roku. W turnieju finałowym wystąpi 10 zespołów podzielonych na dwie grupy.

W wyniku losowania w grupie pierwszej zagrają: Górnik Libiąż, LKS Żarki, Zgoda Byczyna, Arka Babice i Ruch Młoszowa. Początek zmagań w grupie pierwszej o godzinie 12:00, a zakończenie około godziny 15:40. W grupie drugiej rywalizować będą: Zagórzanka, Zagórze, Nadwiślanin Gromiec, Victoria Zalas, Start Kamień i Ciężkowianka Jaworzno. W grupie II pierwszy pojedynek zaplanowano na godzinę 15:45, a ostatni grupowy mecz powinien zakończyć się o godzinie 19:23. Około godziny 19:30 zostanie rozegrany mecz o III miejsce i o godzinie 19:55 rozpocznie się mecz finałowy.

Z klubu:

Podopiecznych Grzegorza Kmiecika czeka występ u siebie na hali w Libiążu. Zespół rozpoczął przygotowania 19.01.16r. siłowym treningiem na stadionie w Libiążu. 20.01.16r. odbyły się zajęcia na orliku w Libiążu. Pierwszy sparing jaki zespół Górnika Libiąż rozegra podczas przygotowań do rundy rewanżowej w IV lidze małopolskiej odbędzie się na sztucznej nawierzchni w Chełmku a przeciwnikiem będzie rewelacja ligi okręgowej LKS Bobrek. Gramy sparingi ze sobą już od dwóch sezonów, w zimie byliśmy lepsi latem przegraliśmy. Ten mecz odbędzie się w Piątek 29.01.16r. o godzinie 19:00. Co do ewentualnych wzmocnień na tą chwilę kilku piłkarzy trenuje z Górnikiem, szykują się również powroty. Trzech piłkarzy: Artur Szlęzak, Piotr Witoń i Daniel Cichoń dostali wolną rękę w poszukiwaniu klubu.

06.09.14r. Jutrzenka Giebułtów - Górnik Libiąż 0:0