• autor: libiążanin, 2016-03-13 12:50

Górnik Libiąż - Orzeł Piaski Wielkie 0:2 (0:1)

0:1 Zelek 33, 0:2 Wędzony 90+2

Skrót Wideo, galeria zdjęć

Sobotni mecz z vice liderem tabeli z Krakowa dostarczył ok. 140 kibicom sporych emocji. Górnik od początku meczu przeważał i powinien po pierwszej połowie wygrywać przynajmniej jedną bramką.

Klarowne sytuacje Mateusza, Madeja, Łukasza Jamroza, Patryka Wójcika czy grającego trenera Grzegorza Kmiecika nie przyniosły jednak powodzenia. Za to Orzeł był zabójczo skuteczny bo praktycznie ich pierwsza dobra sytuacja podbramkowa zakończyła się golem.

W drugiej połowie zawodnicy Górnika Libiąż podobnie jak w pierwszej części gry przeważali jednak znów brakowało szczęścia, szczególnie przy sytuacji sam na sam z bramkarzem gości pomocnika Libiążan Dariusza Wilczaka. Później Libiąż strzela bramkę na 1:1 jednak sędzia jej nie uznał. Drugą bramkę tracimy w doliczanym czasie gry, kiedy to praktycznie wszyscy zawodnicy Górnika byli na połowie przeciwnika.

Na pewno szkoda straconych punktów, jednak przy lepszej skuteczności mogliśmy pokusić się o dużo lepszy wynik. Ten mecz pokazał, że w tej lidze możemy wygrać z każdym. Dużo walki jaką wczoraj obserwowaliśmy jest bardzo dobrym prognostykiem. Za tydzień w sobotę zagramy z kolejnym faworytem ligi, będą to "mini derby" z Trzebinią. Mecz odbędzie się również na stadionie w Libiążu w sobotę 19.03.16r. o godz. 15.00.

KS Górnik Libiąż - Orzeł Piaski Wielkie 0:2 (0:1)

Sędziował: Lucjan Wesołowski (Oświęcim). Żółte kartki: Damian Kułaga, Tevin Ojirogbe – Kozieł (dwie). Czerwona kartka: Kozieł (90+1). Widzów: 140.

Górnik Libiąż: Krzysztof Smok - Tevin Ojirogbe, Mateusz Madej, Piotr Wcisło, Damian Kułaga, Damian Lickiewicz, Łukasz Jamróz, Kacper Szczurek (58. Dariusz Wilczak), Patryk Wójcik (88. Mateusz Domagała), Grzegorz Kmiecik,Damian Patyk (63. Jan Pawlak).

Orzeł: Wiśniewski - Kozieł, Kubera, Spolitakiewicz, Krajewski, Adamczyk (63. Duszyk), Zelek, Strojek (82. Czyżowski), Bruzda (82. Kapera), Chodźko, Wędzony.