Górnik Libiąż

• autor: z1945z, 2016-07-20 11:30

Pierwszy sparing przed sezonem z IV ligowcem

Nowy Gospodarz Obiektu

Pierwszy mecz sparingowy przed nowym sezonem rozegramy już dziś (20.07.16r.) o godzinie 18.00 na stadionie w Libiążu. Przeciwnikiem Górnika Libiąż będzie zespół znany z występów na IV ligowych boiskach w poprzednim sezonie - Sosnowianka Stanisław Dolny.

Dziś pierwszy sparing.

Test-mecz, jaki dziś zawodnicy Górnika Libiąż rozegrają będzie pierwszym spotkaniem, w którym zespół obserwować będzie nowy trener Krzysztof Duch. Na pewno będzie chciał się przyglądnąć wszystkim zawodnikom Górnika, jak również kilku testowanym. Podczas ostatniego treningu, który odbył się w poniedziałek obecnych było czterech zawodników mogących wzmocnić zespół.

Miło również poinformować, że w klubie będzie w końcu Gospodarz. Po rezygnacji przez Stanisława Łaskiego (któremu nie sposób podziękować z wzorowe gospodarowanie obiektem przez wiele lat), był młody chłopak, który jednak nie wszystko wykonywał tak jak oczekiwano, poza tym był z poza Libiąża i nie zawsze miał 'czas'.... Dziękujemy przy tym osobą, które pomogły w szukaniu i w konsekwencji znalezieniu nowego gospodarza. Witamy na pokładzie.

22.X.13r. Łysica Bodzentyn 3-1 Górnik Libiąż