Nabór młodych piłkarzy

• autor: z1945z, 2016-07-21 14:40

KS GÓRNIK LIBIĄŻ ogłasza nabór młodych zawodników do zespołu: JUNIOR STARSZY

Klub Sportowy Górnik Libiąż ogłasza nabór piłkarzy do grupy: Junior Starszy. Są to roczniki: 1998, 1999, 2000 oraz 2001. Młoda drużyna jest bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny Libiąża.

Wiemy bardzo dobrze w jak szybkim tempie rozwijają się teraz młodzi piłkarze, już dawno minęły czasy w których idąc grać do Juniorów Starszych będąc wiekiem Juniorem Młodszym czy nawet Trampkarzem piłkarze młodsi nie dawali sobie rady czy też byli pomijani w wyjściowym składzie na mecze ligowe. Teraz nie ma już tzw. "kopaniny" a młodsi wiekiem piłkarze stanowią niejednokrotnie o sile drużyny grupy starszej. Przez to też mają szansę szybciej zacząć przygodę z futbolem seniorskim. Nowy trener seniorów Górnika Libiąż - Krzysztof Duch, którzy grają obecnie w wadowickiej lidze okręgowej już zapowiedział bliską współpracę z młodymi zawodnikami Górnika.

Co możemy zaoferować młodym zawodnikom w naszym klubie? Przede wszystkim szkolona przez nas młodzież nie płaci za nic. Nie pobieramy żadnych opłat, więc każdy młodzieżowiec, który tylko ma zapał i chce reprezentować barwy Górnika Libiąż w 1 lidze wadowickiej dostanie taką szansę. Treningi 3 razy w tygodniu na stadionie Górnika Libiąż (dwa boiska). Wyjazdy na mecze ligowe, sprzęt sportowy. Zapraszamy zawodników z gminy Libiąż jak również z pobliskich gmin. Aby się zgłosić wystarczy napisać na adres: gorniklibiaz@interia.eu najpóźniej do 05.08.16r. z numerem telefonu zawodnika lub po prostu zapraszamy na stadion na trening (informacji na ten temat udziela Michał Szarota - tel. 516 091 635).

Juniorzy starsi w naszym klubie w tej chwili w dorosłej piłce już stanowią o sile pierwszej drużyny Górnika Libiąż. Dariusz Wilczak, Kacper Szczurek, Mateusz Domagała, Wojciech Wojtaczka, Konrad Bogacz, Jakub Żegleń, Kacper Policht, Grzegorz Dębski czy Konrad Łysak są tego najlepszym przykładem.

Juniorzy starsi 2015r.

W ubiegłym sezonie rywalizowaliśmy z miejscowościami: Zator, Wadowice, Targanice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Osiek, Lachowice, Rajsko, Spytkowice, Chrzanów, Chełmek, Nowa Wieś, Andrychów.

W ubiegłorocznych rozgrywkach w zespole z Libiąża wystąpiło 22 zawodników:

Bramkarze: Wiktor Kaniburka (99), Grzegorz Dębski (99).

Obrona: Jakub Bochenek (98), Kamil Brania (97), Szymon Cholewa (00), Mateusz Domagała (98), Tomasz Kosowski (99), Jakub Kita (98),Paweł Rutkowski (99), Filip Spytkowski (00).

Pomocnicy: Kacper Bigaj (98), Konrad Łysak (98), Bartosz Nelec (98), Sebastian Ślósarz (99), Kacper Szczurek (97), Wojciech Wojtaczka (97), Konrad Wojtaś (00), Patryk Kosowski (00), Mateusz Kosowski (98),

Napastnicy: Konrad Olejnik (98), Konrad Bogacz (97), Jakub Żegleń (99).

Z obecnej kadry wiek juniora starszego skończyli: Kamil Brania, Kacper Szczurek, Wojciech Wojtaczka, Konrad Bogacz.

Na wypożyczeniu w naszym klubie było również czterech zawodników ze szkółki piłkarskiej UKS Górnik: Szymon Cholewa, Konrad Wojtaś, Patryk Kosowski, Filip Spytkowski.

12.02.16r. Górnik Libiąż - Orzeł Piaski Wielkie 0:2 (0:1)