23.07.16r.

• autor: z1945z, 2016-07-22 19:30

Drugi mecz kontrolny również w Libiążu

Sobota 23.07.2016r. godz. 11.00

Jutro o godzinie 11.00 na stadionie w Libiążu zespół Górnika Libiąż rozegra drugi mecz sparingowy przed nowym sezonem, tym razem przeciwnikiem będzie LKS Bobrek.

Po ostatnim remisie z IV ligową Sosnowianką Stanisław Dolny 1:1 zawodnicy Górnika Libiąż są w dobrych nastrojach. Był to pożyteczny mecz, mogliśmy się przekonać, że drużyna ma spore rezerwy bowiem dopiero co zaczęliśmy okres przygotowawczy a już w pierwszym meczu coś "ruszyło". Drobnych kontuzji nabawili się Damian Kułaga, Mateusz Domagała i Łukasz Wilk a Jan Pawlak przebywa za granicą. Z tej czwórki trener Krzysztof Duch nie będzie mógł w jutrzejszym meczu skorzystać.

Zespół gości LKS Bobrek jest spadkowiczem z ligi okręgowej. W ubiegłym sezonie w pierwszej rundzie byli można powiedzieć rewelacją, lecz na wiosnę było odwrotnie i skończyło się niestety spadkiem do oświęcimskiej A klasy. Zespół nie trenuje już Michał Barciak a duet Paweł Wierzbic - Dariusz Łukaszka, którzy występują również na boisku.

Bramkarz Górnika Libiąż - Krzysztof Smok.

22.X.13r. Łysica Bodzentyn 3-1 Górnik Libiąż