Spotkanie opłatkowe

• autor: z1945z, 2016-12-18 19:12

Zapraszamy do RESTAURACJI "NATA"

Najbliższa środa 21.12.16r. to czas dla NAS Wszystkich, żeby przyjść do Restauracji Nata w Libiążu i podzielić się opłatkiem. Można będzie również wesprzeć libiąski klub. Oficjalne otwarcie impezy opłatkowej odbędzie się ok. godz. 19.00. Start: godz: 17:00.

W zeszłym tygodniu zmieniła się osoba decyzyjna w klubie KS Górnik Libiąż. Pawła Palczewskiego zastąpił Daniel Bujak, który przedstawił wizję prowadzenia klubu przez okres od 01.01.2017r. do 30.06.2017r. Podejmując się następujących działań:

- sztuczne oświetlenie głównej płyty stadionu oraz rezerw.
- współpraca z klubami: Górnik Zabrze i GKS Katowice.
- obok Urzędu Miasta i Tauron Wydobycie organizacja klubu 20 sponsorów docelowo 50.
- 1% na libiąski Górnik (wpis do KRS - na rzecz OPP).
- wprowadzanie gadżetów (koszulki, szaliki, bluzy, kubki, proporce, smycze, czapki, długopisy, breloki, vlepki, itd..)
- silna współpraca ze Szkółką Piłkarską Górnika (wstąpienie przedstawicieli szkółki do zarządu klubu).
- współpraca z mniejszymi, okolicznymi klubami sportowymi.
- maskotka klubowa (niebawem ogłosimy konkurs).
- konferencje prasowe, wywiady z trenerem i zawodnikami.
- nowa strona internetowa klubu.
- telefon do klubu.

- wewnętrzny regulamin klubowy.
- jasność co do wydawanych środków (poprzez co miesięczną informację do Urzędu Miasta, Tauron oraz sponsorów).
- cotygodniowe zebrania zarządu wraz z komisją rewizyjną.
- powrót wychowanków do Libiąża.
- odtworzenie drużyny PIŁKI RĘCZNEJ (II liga), w razie potrzeby drugiego zespołu piłki nożnej (B klasa).
- zatrudnienie kierownika drużyny.
- współpraca z psychologiem sportowym.
- współpraca z masażystom.
- nabór do juniorów starszych (roczniki: 98-02).
- zatrudnienie spikera meczowego, oraz do prowadzenia planowanych imprez.
- planowane są również inne imprezy (w lutym turniej halowy, a w maju turniej na stadionie: MAGIC SPORT / GÓRNIK LIBIĄŻ).

D.B: Spotkanie opłatkowe na które serdecznie zapraszam, będzie miało, charakter szczególny. Odbędzie się po raz pierwszy, będzie obecny m.in. burmistrz Libiąża pan Jacek Latko oraz można będzie zobaczyć ilu mieszkańców Libiąża przyjdzie, żeby przeżyć parę godzin razem i ilu osobą zależy na Naszym klubie. Termin jest optymalny nie kolidujący praktycznie.

W klubie w tym momencie są nadal długi. Poprzednicy niestety zostawili sporo spraw niepopłaconych (urzędy, pracownicy, podokręg piłki nożnej, woda, prąd). Więc bez Audytu noworocznego się nie obejdzie. Na przykładzie innych klubów można zrobić zbiórkę i do końca roku popłacić niektóre rzeczy. W tym temacie należy pogratulować mimo wszystko fanom Wisły Kraków, którzy ostatnio przekazali milion złotych do klubu, gdzie jak wiadomo, też teraz prostują zarządzanie.

Pomyślałem, że na start wspólnymi siłami można trochę oddłużyć klub i na spotkaniu zorganizować jak to robiłem wcześniej na cele charytatywne zbiórkę, każdy kto ile uważa wolna kwota, która była by na bieżąco dodawana i podawana.

Będzie również organizowana licytacja 10 koszulek piłkarskich Górnika Libiąż z różnych lat oraz inne rzeczy związane ze sportem. Uwaga! Piotr Gawlik wykona ok. 70 bombek świątecznych z herbem Górnika Libiąż, które będą również do nabycia. (dziękuje).

Jeśli macie jakieś propozycję - piszcie. Planowany jest zakup kilku rac do pamiątkowego zdjęcia. Podczas opłatka będą puszczane na telebimie mecze.

Serdeczne podziękowania dla Natalii i Sebastiana Urbańskich, za udostępnienie Całej Restauracji na to wydarzenie. Wspierali klub już niejednokrotnie, jak podczas imprezy organizowanej na stadionie w Libiążu rok temu czyli mecz z Górnikiem Zabrze, 14 krotnym Mistrzem Polski, w ramach 70 lecia klubu z Libiąża. Po tym wydarzeniu zapewnili 30 obiadów (darmowo) znanej Polskiej Marce co podkreśliło jeszcze bardziej profesjonalną organizację tej imprezy.

Zatem zapraszamy, widzimy się Wszyscy w środę 21.12.16r. od godz. 17:00!

07.09.14r. Górnik II Libiąż - Korona Mętków 0:2 (0:2)